Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aktuality 2012

2. prosince jsem přidala fotky z posledních honů, najdete je zde. Nové fotky jsou také u našeho odchovánka setřice Asterie.

garry-vystavuje.jpg

 

 

10. listopadu Ve fotoalbu jsem vytvořila novou složku Hony a zařadila tam fotky z minulého víkendu z honu v Chrlicích. Poprvé jsem na hon vzala i Garryho. I když to byl jeho první hon, vedl si výborně, prokázal typické vlastnosti anglických ohařů - výborný nos, pevné vystavování... a udělal mě opravdu radost.

dscn0328.jpg

 

 

26. října Doplňuji resty a přidávám některé starší fotografie. Ve složce Výcvik 2012, najdete ještě nějaké fotky ze zkoušek. Dále jsem přidala fotky Chestra, Garryho synka, kterého jsme potkali na výstavě v Brně. Roste z něj exteriérově nadějný, velmi temperamentní psisko. A taky pár odpočiánkových fotek naší Aurory.

28. září jsem do fotogalerie do složky Výcvik 2012 přidala fotky z všestranných zkoušek s Garrym. Za fotky moc děkujeme Evče Sodomkové a CHS z Mešínské hájovny. 

garry-a-ja.jpg

 

21. září ultrazvuk bohužel nepotvrdil březost naší kraťasky Gáji, další vrh kraťásků se tedy odkládá na jaro 2013.  

15. a 16. září jsme se s Garrym zúčastnili všestranných zkoušek na Chrudimsku, zkoušky úspěšně absolvoval s 458 body, bohužel díky jedničce na vodě ve druhé ceně, ale i tak je to pro nás velký úspěch :-)

30. srpna nové fotky mají ve svých fotogaleriích naši odchovánci setřící Aurora, Afrodita a Artemis (alias Aia), a také naše NKO Gája z Ouhelí.

artemis.jpg

 

 

25. a 26. srpna jsem s NKO Antispartou absolvovala Pohár vzpomínek - kombinaci podzimních a vodních zkoušek. PZ zvládla s 295 body a SZVP s 96 body a získala titul res.CACT. Tímto splnila podmínky lovecké upotřebitelnosti a jelikož nemůže být pro drobnou vadu exteriéru uchovněna, rozhodli jsme se nabídnout ji k prodeji. Její fotky najdete ve složce Výcvik 2012. Jistě bude dobrým pomocníkem při lovu. Pokud máte zájem, můžete mě kontaktovat.

anta.jpg

 

11 srpna Silvermoor´s Garry absolvoval speciální zkoušky z vodní práce, získal 92 bodů v první ceně a celkově 5. místo.

 8. srpna Do záložky Štěňata jsem přidala plánovaný vrh kraťásků.

3. srpna Dnes dorazily výsledky RTG dysplázie kyčelních kloubů dvou odchovánků z vrhu A, setřic Aurory a Afrodity, obě s výsledkem 0/0.

28. července absolvoval Garry lesní zkoušky. Získal 224bodů, ale bohužel ve druhé ceně, jelikož ohrádku zvládnul jenom za 1. Celkově dokončil jako 6.

11. července Aby nám nebylo tolik smutno po naší Fellony alias Larušce, nastěhovala se k nám její dcerka Aurora. Fotky z prvních procházek najdete v její fotogalerii.

ory-plave.jpg

 

5. července jsem se s Garrym zúčastnila lesních zkoušek "nanečisto". Dařilo se mu, a kdyby šlo o skutečné zkoušky, dokončil by v I.ceně. Pokračujeme v tréningu i s NKO Antispartou. Fotky najdete ve fotoalbu ve složce Výcvik 2012.

garry-s-liskou.jpg

 

 

23. června Silvermoor´s Garry ziskal na MVP v Brně ocenění výborný 1, CAC.

12. června nás nečekaně navždy opustila Fellony Leslie Leven - naše Laruška, Čepice, Hrošík... Byla naším prvním anglickým setrem a navždy v nás zanechala lásku k tomuto plemeni. Byla sluníčkem, něžnou duší a největší pečovatelkou v naší smečce. Měla ráda všechny a za všech okolností a svoji náklonnost nikdy neváhala projevit. Společně jsme zažili spoustu krásných chvil při výcviku, při lovu i v každodenním životě. Doufali jsme, že nám takových chvil bude dopřáno ještě mnoho, ale osud tomu chtěl jinak. Laruško, nikdy na tebe nezapomeneme, navždy budeš zakladatelkou naší psí smečky, a část tebe snad najdeme ve tvých potomcích. Snad je v psím nebi dost zajíců.

fellony-leslie-leven-cernobile.jpg

 

19. května  Silvermoor´s Garry získal na Klubové výstavě MSKAO ve Slavkově u Brna ocenění CAC, Klubový vítěz, BOB.

klubovka-mskao-2012.jpg

klubovka-mskao-2012-2.jpg

 

5.května NKO Antisparta z Nížkovic absolvovala zkoušky vloh Klubu krátkosrstý ohař - Moravské derby a uspěla v I.ceně s 206 body. 

014.jpg

 

20. dubna Nové fotky mají ve svých fotogaleriích naši odchovánci setříci Aradia (Jůlie) a Artemis (Aia). Obě také úspěšně absolvovaly svod a chystají se na zkoušky vloh. Našemu Garrymu konečně dorazil Slovenský šampionát.

31. března získal Garry na Mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích ocenění výborný 2, res.CAC.

29. března štěňátkům po Garrym je již 6 týdnů. aktuální fotky najdete zde.

20. března do menu přidána rubrika Co nabízíme.

17. března získal Garry na Krajské výstavě Vyškov ocenění výborný 1, vítěz třídy.

13. března Na stránkách CHS Morrison na rajčeti najdete nové fotky malých setříků, volný je poslední pejsek.

 

28. února Štěňátka z vrhu "Ch" chovatelské stanice Morrison, jejichž hrdým otcem je náš Garry mají již skoro 2 týdny, tak jsme se vypravili na návštěvu. Narodili se 4 krásné fenky a 3 pejsci, fotky z naší návštěvy najdete ve fotoalbu.

vrh-ch-morrisson.jpg

 

13. února nové fotky mají ve svých fotogaleriích naši odchovánci setříci Artemis (Aia) a Asteria. 

img_9350_-1-.jpg

 

6. únor se pro nás stal dnem smutku. Zemřel náš kamarád, myslivec, ale hlavně dobrý člověk Láďa Hromek. Zahynul, když zachraňoval svého psa z kolejí vlaku.

4.12.2010.jpg

 

4. a 5. února jsme se s naším setříkem Garrym zúčastnili výstavy DuoCACIB v Brně. Ve velké konkurenci vyběhal oba dva dny ocenění výborný.

28. ledna získal Silvermoor´s Garry na výstavě psů v Trenčíně ocenění výborný CAC a tímto splnil podmínky pro získání titulu Slovenský šamnón. Za fotky děkujeme CHS Morrison.

 

11.ledna V chovatelské stanici Morrison by se měly v polovině února narodit štěňátka po našem setříkovi Silvemoor´s Garrym. Matkou bude Beretta Morrison.

 srpen-2011-342-zmenseno.jpg

 

 7.ledna získal AS Silvermoor´s Garry na Hanácké národní výstavě psů, tentokrát konané v Brně, ocenění výborný 1, CAC.

6. ledna Nové fotografie mají ve svých fotogaleriích naši odchovánci setříci Asteria a Apollo (Merlin).