Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aktuality 2011

26. prosince Jsme se zúčastnili štěpánského honu MS Slavkov. Poprvé byl na honu Garry, doprovodila ho také Gája. Střelilo se 46 kohoutů.

20. prosince Takhle se teď u nás odpočívá...

helenka-a-lara-v-posteli.jpg

helenka-a-lara-v-posteli-2.jpg

 

12.prosince jsme opět vyrazili na hon, tentokrát do Slavkova. Gája i Fellony si vedly dobře, srnčí tentokrát naštěstí nechaly napokoji, počasí vyšlo a naše malá Helenka, jako nejmladší účastnice, losovala tombolu :) Střelilo se 40 kohoutů a 21 zajíců.

 

helenka-na-myslivne.jpg

 

26.listopadu jsme se zúčastnili honu MS Pouzdřany. Poprvé s námi byl na honě i Peťa jako honec s NKO Gájou a já opět se setřicí Fellony. Střelilo se 40 zajíců, 21 bažantů, jedno sele, no a naše Gája strhla srnce Celou akci jsme si mi i naši psi velmi užili, počasí vyšlo a svíčková byla vynikající

20.listopadu jsme se zúčastnili výstavy v Nitře. Ve velké konkurenci rakouských a maďarských psů získal Silvemoor´s Garry ocenění výborný 1, CAC. Ve třídě veteránů soutěžil také Garryho dědeček Suit Yourself Startailor von der Guldegg, získal ocenění výborný 1 a ve svých 11 letech vypadal opravdu dobře. Na výstavě jsme se také setkali s naším odchovánkem NKO Argem. Potěšilo nás, že Argo roste v krásného psa, se svým páníkem již trénuje a i ve výcviku vypadá velmi nadějně. Za fotky děkujeme CHS z Holubické stráně.

 
 


17.listopadu Náš anglický setr Silvermoor´s Garry již splnil všechny podmínky a stal se chovným psem. Jeho profil najdete v rubrice Anglický setr. Jde o pejska importovaného z Německa, s výborným exteriérem, dobrými loveckými vlastnostmi a nulovou dysplazií. Doufáme, že se pro něj brzy najde nějaká setřice :-)

16.listopadu nové fotky má ve své fotogalerii náš odchovánek setřík Amor.

12.listopadu jsem se s naší setřicí Fellony Leslie Leven zúčastnila honu MS Slavkov u Brna. Střelilo se 41 zajíců, 39 kohoutů a 2 slepice.

8.listopadu nové fotky má ve své fotogalerii náš odchovánek setřice Artemis.

5.listopadu jsme se konečně začali věnovat také výstavní kariéře našeho setra Garryho. Na MVP v Praze získal ocenění Výborná 1, CAC, res.CACIB.

garry-na-vystave.jpg28.října jsme úspěšně zakončili zkouškovou sezónu. S AS Silvermoor´s Garrym jsme se zúčastnili podzimních zkoušek pořádaných OMS Brno-město v Neslovicích. Garry získal krásných 284 bodů v první ceně.

garry-s-bazantem.jpg

 

 


25.října ve fotoalbu ve složce Vrh A - Anglický setr najdete nové fotky Aurory.

14.října nové fotky AS Silvermoor´s Garryho najdete ve složce Výcvik 2011.

12.října nové fotky má ve své fotogalerii AS Afrodita z Nížkovic.

8.října setřice Pussy z Lodínských luhů absolvovala podzimní zkoušky Moravskoslezského klubu anglických ohařů. Uspěla v I.ceně s 278 body.
 

 

 
 


12.září nové fotky má ve své fotogalerii také AS Artemis (Aia). Všem majitelům našich odchovánků za fotky moc děkujeme.

11.září nové fotky mají ve svých fotogaleriích naši odchovánci AS Amor a Arachné alias Coral.

17.srpna se opět rozrostla naše smečka. Tentokrát jde o přírustek do naší lidské rodinky. Narodila se nám dcerka Helenka :-)))

my-s-helenkou-v-porodnici.jpg

helenka.jpg


16.srpna naši odchovánci setříci Apollo (Merlin), Amor a Artemis (Aia) mají ve svých fotogaleriích nové fotky.

10.srpna dorazily první fotky Apolla z jeho nového domova, najdete je ve fotogalerii.

28.července do fotoalba přidány fotky posledních volných setříků. Tricolorní pejsek Apollo a oranžové fenečky Artemis a Athéna se již těší na své nové páníčky.

 

apollo--artemis-a-athena.jpg23.července na Krajské výstavě v Žebětíně získala AS Pussy s Lodínských luhů ve třídě pracovní ocenění výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz. NKO Antisparta z Nížkovic byla ve třídě štěňat oceněna jako velmi nadějná 1.

16.července naši angličtí setři absolvovali Těšanský pohár - speciální zkoušky z vodní práce. Silvermoor´s Garry uspěl s 87 body v I.ceně a Pussy z Lodínských luhů s 83 body také v I.ceně.

15.července do fotoalba přidány aktuální fotky setříků ve věku 7 týdnů.
 

vrh-a-as-7-tydnu-spolecne.jpg


 

 

8.srpna všechni malí setři již mají své nové páníky. Už se těšíme na zprávy jak se jim daří a brzo snad budou i nějaké fotky. U nás zůstává tricolorní Afrodita, přehled ostatních štěňátek najdete ve složce Odchovy - Anglický setr - vrh A.

afrodita.jpg


30.června do fotoalba přidány aktuální fotky setříků ve věku 5 týdnů.
 

as-5-tydnu-spolecne.jpg25.června Pussy z Lodínských luhů získala na Mezinárodní výstavě psů v Brně ocenění výborná 1 ve třídě pracovní a titul CAC.
 

pussy-v-postoji-na-vystave.jpg

pussy-na-vystave-2.jpg


17.června do fotoalba přidány fotky setříků ve věku 3 týdnů.
 

setrici-3-tydny-spolecne.jpg14.června do fotoalba do složky Vrh A NKO přidány fotky našeho odchovánka Arga z Nížkovic.

13.června do fotoalba přidána nová složka Výcvik 2011.

30.května do fotoalba přidány fotky z prvních dnů života malých setříků.

26.května se naší setřici Fellony Leslie Leven narodilo 10 štěňátak - máme 7 fenek a 3 pejsky. Přijímáme rezervace na štěňátka.
 

as-2.den-2.jpg21.května náš anglický setr Silvermoor´s Garry uspěl na zkouškách vloh s 204 body v I.ceně.

14.května jsme si na radnici ve Vysokém Mýtě řekli ANO, odteď už mě budete znát jako Zdeňku Sukovou :-) Brzy budou fotky ve fotogalerii.
 

svatba.jpg

svatba-2.jpg

svatba-3.jpg30.dubna se fenka anglického setra Pussy z Lodínských luhů zúčastnila Moravského derby - zkoušek vloh Klubu krátkosrstý ohař se sídlem v Brně. Uspěla v I.ceně s 225 body.
 

moravske-derby.jpg

moravske-derby-2.jpg20.dubna Ultrazvuk potvrdil, že naše setřice Fellony Leslie Leven je březí! Prozatím se doma věnuje především odpočinku :-)
 

lara-odpociva.jpg

lara-odpociva-2.jpg11.dubna do fotoalba přidány fotky poslední volné fenečky z vrhu NKO.
 

trojtecka.jpg5.dubna do fotoalba přidány aktuální fotky kraťásků ve věku 4 týdnů.

 

 

spolecne-3-web.jpg31.března O víkendu jsme nakryli naši setřici Fellony Leslie Leven Jankem z Pobřípské břízy. Pokud tedy vše dobře dopadne, štěňátka očekáváme koncem května.

kryti-janek.jpg24.března Fellony přišel certifikát Českého šampiona krásy. Tímto se stala Dual championem - tedy jak šampionem krásy, tak šampionem práce.

22.března malým kraťáskům už je 14 dní, rostou jako z vody a pokoušejí se o první krůčky. Ve fotoalbu jsou jejich aktuální fotky.
 

spolecne-2-web.jpg9.března do fotoalba přidány aktuální fotky štěňátek.

7.března se naší fence NKO Gáje z Ouhelí narodilo 7 štěňátek - 5 fenek a 2 pejsci. Fotografie budou co nevidět. Přijímáme záznamy na štěňátka.
 

stenata.jpg28.února minulý týden jsme strávili na dovolené s naší mládeží. Postupně jsme navštívili Vysoké Mýto, Prahu a Klatovy. Také jsme si udělali odbočku do Litoměřic k Dr. Vomáčkovi na RTG DKK. Silvermoor´s Garry nás potěšil výsledkem 0/0 a Pussy z Lodínských luhů výsledkem 1/1.

Cestou zpět jsme se zastavili v Kleneči prohlédnout si Janka z Podřípské břízy. Tohoto pejska jsme definitivně vybrali jako krycího psa pro naši Fellony Leslie Leven. Podrobnosti v rubrice štěňata.

6.února Fellony Leslie Leven získala na Duocacib v Brně v sobotu i v neděli ocenění CAC a tímto splnila podmínky pro přiznání titulu Český šampion.

9.ledna v rámci přípravy na nadcházející zkouškovou sezónu si naše omladina vylepšovala kondici na společné procházce po Slavkovském hřišti.

 
 
 
 
 
 

 

7.ledna Fellony získala na Národní výstavě v Olomouci ocenění resCAC ve třídě pracovní.

26.prosince jsme se zůčastnili štěpánského honu MS Chrlice. Bylo uloveno 88 zajíců a 83 bažantů.

18.prosince jsme se zůčastnili honu v bažantníci Albertovec. Za mrazivého počasí a při vytrvalém sněžení se střelilo 1025 kusů bažantí zvěře. Za fotky děkujeme CHS z Holubické stráně.