Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aktuality

● 16.října I když letošní výcviková sezóna byla díky mým mateřským povinnostem o něco kratší, nezahálíme úplně, a alespoň chodíme trénovat na pole. Několik nových fotek z výcviku Aurory a Garryho najdete zde.

 

● 23.srpna Všechna štěňátka kraťásků jsou již u svých páníků a již dostáváme první ohlasy, tak snad budou brzy i fotky. Poslední fotky před odchodem do světa najdete v rubrice odchovy.
Mezi chovné jedince jsem přidala čerstvě uchovněnou setřici Auroru z Nížkovic, tak snad se brzy dočkáme i štěňátek :-)

dscn2681.jpg

 

 

27. července Štěňátkům je 9 týdnů a již odcházejí k novým páníkům. Nezadaní je ještě hnědý bělouš pejsek Bayern a fenky Benfica (hnědý bělouš), Borussia a Boca (obě černý bělouš). Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat.  

borussia.jpg

 

 

26. června Štěňátkům je 5 týdnů, mají se k světu, už je to smečka velkých psů   :-) Ve fotogalerii mají nové fotky.

A aktualita nejdůležitější: z porodnice jsme si přivezli další přírustek do naší lidské smečky :-) Karolínka se narodila 20. června v 8:40hodin. Měla 3130g a 50cm. Takhle teď vypadá naše šťastná rodinka.

rodinka.jpg

  

3.června Malí kraťásci mají ve své fotogalerii nové aktuální fotky.

O víkendu jsem s Aurorou a Afroditou absolvovala zkoušky vloh Klubu krátkosrstý ohař ČR. Obě uspěly v I.ceně, Afrodita s 221body a Aurora s 213 body. Obě tedy kompletně splnily podmínky chovnosrti a staly se chovnými fenami.

pes-2-1.jpg

 

25. května Máme štěňátka kraťásků!

Narodilo se jich celkem 9 - 5 fenek a 4 pejsci. 3 hnědí bělouši a 6 černých. Mají se čile k světu. Více fotek zde.

dscn2089.jpg

 

 

22. května Každým dnem očekáváme narození malých kraťásků, zde najdete fotky Gáji těsně před porodem.

Dobré zprávy také dorazily od dcery našeho Garryho Cherryl - úspěšně absolvovala zkoušky vloh v I.ceně s 213body. Majitelům moc gratulujeme. Ještě doplním, že výsledek její DKK je A/A a na Národní výstavě v Ostravě získala ocenění V2. Nové fotky najdete zde.

Její bratr Chestr uspěl na Klubové výstavě ve slavkově - získal ocenění V4 ve třídě mladých. Foto zde.

dscn1975.jpg

 

 

9. května Kromě hlavní zprávy, kterou je očekávané narození štěňátek naší Gáji, také nadešel čas na aktualizaci výsledků dalších členů naší smečky:

27.dubna se naše mladé setřice zúčastnily Krajské výstavy ve Vyškově, Aurora získala v mezitřídě ocenění výborná, vítěz třídy a krajský vítěz, Afrodita v otevřené třídě taktéž výborná a vítěz třídy.

4. května jsme se zúčastnili Jarních zkoušek vloh Klubu krátkosrstý ohař se sídlem v Brně. Aurora uspěla v I.ceně s 219 body a Afrodita se 193 body taktéž v I.ceně.

Nové fotky najdete ve složce Výcvik 2013, Vrh B NKO, fotky z procházek jsou také ve složkách Aurory, Afrodity i Gáji.

 

dscn1908.jpg

 

 

17. března Po delší době dopňuji resty... Ve složce Hony najdete ještě fotky z prosincových akcí. Nové fotky mají ve své fotogalerii také odchovánci Afrodita a Aradia, která u nás byla i na výcvik. Krásné fotky přišly od Chestra, syna našeho Garryho. Také jsem vytvořila složku Výcvik 2013 kam budu dávat fotky z letošní výcvikové sezóny.

Co se týká výsledků z výstav, za zmínku stojí hlavně úspěch Garryho dcerky Cherryl, která získala v lednu na Hanácké národní výstavě ocenění V1,CAJC,BOJ a naší Aurory, která na únorové výstavě Duocacib v Brně vyběhala V1,CAC,res.CACIB.

jula-na-dvore.jpg

 

 

 

 

 

Rubriky

Aktuality 2012

Příspěvků: 0

Aktuality 2011

Příspěvků: 0